U objednávek nad 2000 Kč (bez DPH) je standardní doprava zdarma

O nás

Enveseur, S.L. je rodinná společnost, která distribuuje široký sortiment obálek a obalů a má více než 2 300 produktů. Její počátky sahají až do roku 1998, kdy byla ve Velké Británii založena společnost Madison Commercial, Ltd.

Dnes se hlavní sídlo nachází ve Vilafranca del Penedés nedaleko Barcelony (Španělsko), kde se připravují veškeré zásilky do Evropské unie. S cílem zkrátit dodací lhůty do východní Evropy byl nedávno na severu Slovenska otevřen moderní sklad jako nové distribuční centrum.

Máme obchodní vztahy s předními světovými výrobci papírových, lepenkových a plastových obálek, a to jak asijskými, tak evropskými. Máme k dispozici řadu stylů, velikostí a barev, z nichž mnohé jsou speciálně vyrobeny podle požadavků společnosti Enveseur.

K dnešnímu dni jsme získali více než 1 milion zákazníků a naše e-shopy fungují v 19 evropských zemích. To je možné díky multikulturnímu týmu více než 40 zaměstnanců, kteří pomáhají společnosti plnit všechny požadavky zákazníků.

Našimi klienty jsou B2B, obchody s kancelářskými potřebami, reklamní agentury a velké korporace, které propagují své výrobky a služby pod vlastní obchodní značkou. Ale také B2C a jednotlivci pro speciální události, jako jsou svatby, gratulace, svatá přijímání... V neposlední řadě nabízíme rychlý personalizovaný tisk od několika kusů pro firmy i jednotlivce a zakázkovou výrobu pro velkoobchodní množství.

Odhodláni dosáhnout skutečné rovnosti mezi ženami a muži

Společnost Enveseur, S.L., prohlašuje, že je pevně odhodlána provádět a rozvíjet opatření, která integrují rovné zacházení a rovné příležitosti mezi ženami a muži, bez přímé či nepřímé diskriminace na základě pohlaví, a rovněž prosazovat a podporovat opatření k dosažení skutečné rovnosti v rámci naší organizace, přičemž zavádí rovné příležitosti mezi ženami a muži jako strategickou zásadu naší podnikové strategie a lidských zdrojů, v souladu s definicí této zásady uvedenou v organickém zákoně č. 3/2007 Zb. ze dne 22. března o účinné rovnosti žen a mužů.

Uznáváme a uplatňujeme zásadu rovných příležitostí pro ženy a muže ve všech oblastech, od náboru až po povýšení, včetně mzdové politiky, školení, pracovních podmínek, ochrany zdraví při práci, pracovní doby a rovnováhy mezi pracovním a soukromým životem.

Tyto zásady jsou uplatňovány prostřednictvím podpory opatření pro zabezpečení rovnosti a prostřednictvím implementace plánu rovnosti, který představuje zdokonalení našeho systému řízení a záruku vnitřní struktury bez diskriminace na základě pohlaví. S cílem přispět k pokroku směrem ke společnosti, v níž je rovnost účinná a skutečná.

Máme také plán prevence obtěžování na pracovišti na základě pohlaví, homofobie nebo rasy.